14/04/2024
SKOPJE

Високи потпетици,…

Носам црни  салонки со вртоглаво високи потпетици, отсекогаш сум се чувствувала најдобро на високи потпетици.

И можам да кажам дека сум подготвена. 

Уште еднаш ги проверив деталите, косата ми беше собрана во совршена пунџа, само неколку прамени испакнати, ми го галат вратот и лицето и ми даваат  нежен, палав изглед.

Црвениот кармин ги истакна моите полни секси усни и се чувствував моќно додека се вртев во долг црн фустан кој го откриваше речиси целиот мој грб и дискретно ги покажуваше моите полни заоблени гради.

Ми рече дека ќе дојде кај мене во осум и да го чекам свечено облечена бидејќи ќе одиме на некоја важна прослава. 

Во пет до осум заѕвони на вратата.

Боже, колку беше привлечен во темно сино одело и класична бела кошула.

Раскопчаната јакна ми дозволи да му се восхитувам на неговите совршено дефинирани гради кои ја стегаа неговата кошула.

Ме фати за половината и ме бакна нежно на косата.

–  “Ти си убава.”

Му се насмевнав пркосно и се обесив на неговиот врат и му поклонив неколку слатки бакнежи.

Беше многу мистериозен за забавата на која одиме, а јас многу не се ни распрашував, погледот ми беше привлечен од неговата густа црна коса и долгите трепки кои ги врамуваа неговите црни очи.

Ме држеше за рака додека возеше, јас се стопив од стисокот на неговата цврста, а сепак толку нежна рака.

Тој беше таков, фантастично знаеше кога треба да покаже дека е моќен, но јас знаев за таа нежна страна додека ме држеше во раце и ми пееше.                                    

 

Се насмеав, па забележав дека стоиме пред неговата зграда.

– „Што по ѓаволите!?“ Тој нежно го стави палецот на моите усни: „Шшшшхх“

Кога ја отвори вратата, влаговме во неговиот стан осветлен со свеќи, маса за двајца беше поставена во трпезаријата.

Се насмеав, ме изненади со оваа „журка“, морам да признаам дека ова ми одговараше повеќе отколку голема група на луѓе каде што треба да се преправам дека сум љубезна кон луѓето што ги гледам првпат во животот.

– „Но, како го направи тоа, со свеќите? Штотуку дојдовме од кај мене ? “

–  „Ах, мала помош од пријател. Сето тоа е лесно да се среди. Не грижи се, сега сме сами“.

На тркалезната маса, која беше покриена со црвен свилен чаршав, имаше две огромни чинии со стек, облеан во сос од зачини.

Храната беше одлична.

–  „Изненадена сум, се е фантастично, виното ми го гали јазикот.

Тој брзо стана и ми шепна на увото: – „Така ќе те галам, сакам се најдобро за тебе“. 

Со силните раце ме крена во воздух, потоа пополека ме спушти и почна  лесно да ги отстранува една по една прерамките од мојот фустан.

Ми ги разголи градите со вкочанети темни брадавици.

Тие предизвикаа огномет во неговата глава.    

Тој ја повлече едната од моите гради колку што можеше да допре во неговата уста и лакомо цицаше поради што моите гаќички од тантела полека се навлажнуваа.

Со другата рака ја стисна другата града.

Си играше мачка и глушец, кога стана толку жешко, го смири интензитетот и нежно ја помина јаболчната коска преку мојата брадавица. 

Го сакав, сакав да ме гушне цврсто, да ми ги завитка нозете околу неговата половина и да го натерам веднаш да ме земе.

Но, како што се загреваше атмосферата, тој ги зеде двете мои гради, ми го намести фустанот, ги погледна брадавиците што излегуваа и се насмевна.

–  „Душо, нашата вечера ќе остини “, се насмеа безобразно, откривајќи и нелагодност и желба во неговите очи.

– „Те сакам СЕГА ВО МЕНЕ, ќе јадеме подоцна“.

– „Душо, сакам ова да трае, не брзај.“

–  „Не разбирам зошто инсистираше да носам вечерна тоалета?

–  „Сакав да ја гледам тешката свила како се обвиткува околу твоето тело и да го галам, сакав само да те гледам цела вечер. Да те замислам гола додека јадеш десерт, сакав вечерта да биде свечена и воздржана, а сепак нескротлива и дива. Хм, ќе донесам десерт“.

Овој човек ме фасцинираше толку многу, го гледав неговиот задник додека одеше кон кујната, сакав веднаш да го почувствувам под моите раце, да почне да ме ебе толку силно, но знаев дека сите негови игри резултираа со летање високо во небото, и,………….ги прифатив правилата НА ИГРАТА.   

Тој се врати носејќи мала керамичка решетка на која спушти сад со скршена чоколада и запали свеќа што мириса на ванила под неа.

Се врати по голема чинија со калинка, јагода и бадем.

Тој го натопи бадемот и нежно го стави во мојата уста, држејќи го прстот на моите усни.

Ја зедов јагодата и уживав во заводливата комбинација на кисело и слатко, додека го гледав во очи.

Изгледа дека му се допаѓа моето цицање на овошјето, па почна да ми ги гризе усните додека со столот се приближуваше кон мене.

Ах, ги сакам неговите бакнежи, мирисаат на ванила, мошус и страст и кога сум малку расположена почнувам се повеќе и повеќе да се препуштам на играта – водење љубов.

Сега чекав, очекував нешто посебно за крајот на вечерта. 

–  „Би ти помогнала со садовите, но не сакам да го извалкам“, покажав на фустанот што паѓаше на подот, -„само да го соблечам“.

– „ Јас Ќе ти го симнам подоцна фустанот“.

Се наведна пред мене и ми го соблече чевелот.

Патуваше со дланката по мојата нога, полека го креваше фустанот, јазикот со плунка што му течеше по потколеницата полека лизгаше надоле кон стапалата, тој почна жешко да ме лиже и бев изненадена колку тоа место беше чувствително.

Си играше со мене, знаев дека сака да ме ебе и само ме задеваше, ме возбудуваше  да сакам уште повеќе, да го молам да го стави неговиот пенис во мојата влажна, топла пичка и да ме ебе додека не полудам. 

Се изгуби под мојот фустан, ме гризна за бутот се обидував да се држам за него затоа што сакав само да влезе во мене, во главата ми се вртеше од возбуда.

Помина со раката по моите гаќички, тантелата ми го надразни клиторисот и почна силно да пулсира.

Уште неколку пати ја прекрсти црната чипка и тогаш почувствував колку МНОГУ го посакувам.

Ме зеде во рацете и ме однесе во спалната соба.

Ме спушти на широкиот кревет полн со ситни меки перници.

Станав сакајќи да му ја соблечам кошулата и да го откопчам шлицот, но тој ги врати рацете на моето тело.

Со едната рака ми го откопчуваше патентот на грбот, а со другата веќе ми ја стискаше брадавицата.

Врескав кога ја касна, сакав уште.

Фустанот сега беше на подот, а јас бев само во гаќички.

Ми ја триеше пицата со дланката, а јас се чувствував како да ГОРАМ, имав врели образи, во усните луствував пламен.

Бев жедна за неговиот допир, за неговите телесни сокови, за неговиот збревтан, топол здив,….-  „ лелелеле“,  колку МНОГУ го посакував. 

Кога ги поттргна гаќите на страна, ги стави двата прста во мојата пичка, посакав никогаш да не застане.

Штом почна да ги движи внатре, се чувствував како да сум на работ на кулминација, како да ми треба само една секунда за да СВРШАМ. 

Мислам дека бев ПРЕГРЕАНА.     

 

 

Но, Тој точно знаеше како да ја залади играта, како да го продолжи чекањето.

Ги соблеков гаќите, не сакав повеќе да чекам, почувствував дека неговиот пенис е вкочанет и тврд како камен.

Не сакав да губам време, сакав да ја почувствувам тежината на неговото тело над моето, Тој да се забие во мене и брзо да почне да ме ебе, надвор, внатре, кружно, повторно, и повторно, и така цела ноќ. 

Сакав неговиот кур да ме наполни цела.

Но, тој потона меѓу моите нозе, го почувствував неговиот јазик на мојот клиторис.

Кога почна да прави осмици, ме зафати грч од задоволство, и Јас ПОЧНАВ силно да врескам. 

Мислев дека моето тело ќе се смири, но сакав повеќе и повеќе. 

Потоа го видов како се соблекува.

Толку сладострасно го погледнав неговиот кур, не сакав повеќе да чекам, станав, го гушнав и го турнав кон креветот и наеднаш му седнав на курот.

Чувствував дека неговата тврда остра глава лесно влегува во мене, седнав до крај и ги почувствував неговите тестиси на мојот задник.

Почнав напорно да го јавам, уживајќи додека мојата пичка го чешаше неговиот стомак…

Не поминаа ни десет минути и повторно СВРШИВ, пичката ми се стегна околу неговиот кур.

Уште повеќе го ПРИКЛЕШТИ, а Тој ја презеде контролата, силно ме стискаше за задникот и ме креваше горе-долу. 

Продолжив да уживам додека ме удира и почувствував дека неговото тело почна благо да се грчи.

Ме прегрна цврсто додека свршуваше во мене во млазници. 

Продолживме да се бакнуваме и гушкаме, додека нашите тела малку се опуштија, иако знаев дека ова не е крајот на вечерта, дека она што се случи досега беше прекратко за да кажам дека нема да има продолжение наскоро… 

 

 

 

 

 

359 Прегледи

Слични Содржини

Заинтересираните правни и физички лица може да не контактираат на [email protected] , со барање за договор за закупување на рекламен простор на страната: