29/01/2023
SKOPJE

Весна и Љупчо или ..

Грижејќи се да не ме разбуди, нежно го тргна ќебето од мене.

Се обидов да ја сокријам насмевката правејќи се дека спијам.

Неописливо драго ми беше што ми се прости пијанството од синоќа и што овој пат нема за појадок таква позната „чорба од јазик“. 

Последно на што се сеќавам е нејзината мајка Љубица, која синоќа во одреден момент ми пријде и ме допре по челото и провери дали сум жив.

Мортус пијан паднав во дневната соба во станот на Весна по цел ден поминат на уште една маратонска свадба на нашите пријатели.

Сеуште се преправам дека спијам.

Откако се ослободи од ќебето, таа нежно се префрли на моите боксери.

Чувствувам дека ги спушта доволно надоле за да ми ги ослободи курот и топчињата.

Полна да ме Гушка.

Таа си игра со него.

Го поместува лево, десно, горе, долу.

Ми ги фаќа топчињата со рака и ги масира.

Молчам и уживам.

Чувствувам дека љубопитно ми ја искривува кожичката до крај и повторно ја повлекува наназад.

Нешто навистина се подобри, си помислив.

Тогаш ја чувствувам топлината и влагата на нејзината уста.

Цицање е!

Размислував и се прашував што не е во ред со неа?

Обично по малку ме удира со крцкањето на нејзините заби, но овој пат се беше совршено.

Лесното шмркање, вовлекување се претвора во тешко пушење.

Непотребно е да се каже за звуците што ги слушам додека пуши.

Поривот што поскоро да го извадам од нејзината уста е премногу силен за да продолжам да се преправам дека спијам.

Ги отворам очите.

Шооок!

Нејзината мајка, тетка Љубица, го цица мојот кур.

Старата мајка го пуши како да и е последен пат.

Јебига… беше се што можев да кажам.

Блеам како теле со ококорени очи и не ми се верува што ми се случува.

Добро, тетка Љубица беше супер добро воспитана жена во нејзините 50-ти, но прашање е колку ова воопшто има смисла?!

Каде е Весна, каде е чичко Петар?- реков.

– О Љупчо, не грижи се, ги испратив на пазар. Тие нема да бидат тука до пладне.

–  Извини, но ова беше посилно од мене.

–  Знаеш ли колку долго не сум почувствувала тврд кур како твојот.

–  Чичко ти Пере е бескорисен веќе неколку години.

–  Те молам замолчи и дозволи ми уште малку да уживам. 

 – Видов нешто во тебе што многу ми кажа и затоа знам дека не грешам, сето тоа ми го кажа во еден здив тетка Љубица.

И јас и одговорив, – Хм, тетка Љубица, не е проблем. Точно е дека те гледам долго време, но никогаш не сум имал храброст за вакво нешто.

–  Затоа замолчи и уживај, рече таа. – Јас немам друг.

Моето срце чукаше  како лудо. Ја гледав тетка Љубица. Таа носеше чипкаст бел градник кој ги криеше топлите и бујни гради на повозрасна жена – мајка.

Она што само го паметам од плажите кога мајките трчаат со сладолед во рака бркајќи ги своите малечки.

Гаќички или подобро да кажам црни класични женски гаќички малку го расипаа целокупниот впечаток.

Се на се мајка и пол!       

 

 

Таа запали цигара и во следниот момент го прекина пушењето и ме погледна.

Ме фати за рака и ме крена нагоре.

Гледајќи ме во очита, со еден молбен поглед ми рече да ја ебам, –  Љупчо, те молам еби ме. – Никој нема да знае. – Ветувам.

Не требаше два пати да ми кажува.

Скокнав од каучот и нежно ја бакнав.

Ги соблеков гаќите и бев пријатно изненадена кога видов вистинска убава мала шумичка.

Седна на каучот и ми рече да појдам.

Слетав над неа ѝ со прстите ја допрев нејзината пичка која беше целосно влажна.

Го зедов курот во рака и го потпрев на големите усни од нејзината пичка. Бев возбуден, црвен како рак во лицето и жежок здив од ноздрвите ми го топлеше погледот. Жешко и испотено иако сеуште бев на почетокот. 

Ја погледнав во очи и се втурнав во неа.

Длабок крик на задоволство ѝ избега.

Ги чувствувам нејзините заби на мојот врат.

– Ооо мој зете, о мој Љупчо Те сакам.

–  Оооо мој зете, колку си добар, оооо зете каков кур имаш!

–  Благослови ја мојата Весна. Таа почна да зборува. Тогаш сфатив дека веројатно многу ѝ недостига секс во животот и решив да дадам се од себе, да и го дадам курот каков што заслужува една таква дама.

Таа го фати мојот задник со рацете и ми даде знак да почнам да работам.

Првите две минути правев поплитки летови, а по само две-три минути силно удирав со телото по неа.

Гледав како цицките на тетка Љубица се нишаат горе-долу, прилично воздржани од тој градник.

И ги извадив двете цицки и едната ја ставив во уста, силно цицајќи ја нејзината поголема брадавица додека другата насилно ја стискав и истегнував.

Тетка Љубица испушташе ебано добри воздишки додека ја ебев.

Таа беше гласна.

Нејзиното стенкање му даде посебна нота на моето ебење.

Го извадив курот од неа и и реков да се нагузи. Сакав од позади да ја ебам.

Таа ме послуша и брзо се намести, се потпре на ѕидот.

Зјапав во нејзиниот задник и дури сега всушност сфатив дека тетка Љубица има добра позадина.

Се потпрев на нејзе и влегов внатре.

Веднаш продолжив да ја ебам со жестоко темпо кое очигледно и одговараше.

Додека ја затегнував со рацете, ги зграпчував цицките одоздола и дури сега ја сфатив целата убавина од таа големина.

Неописливо добро е да ја држиш тетка Љубица за цицки од таа страна.

Уф, какви цицки.

Уф каква тетка на крајот на краиштата.       

 

 

–  Сакаш во задник?, ме праша тетка Љубица.

–  Никогаш не сум ебел во задник и реков, лажејќи, но брзо се согласив, и после додадов – сакам да пробам,…

Се наведнав и добро го излижав нејзиниот шупак, лигавејќи се,….    

 

 

–  Ајде – рече таа и го зграпчи мојот кур, поттурнувајќи го во нејзиниот задник.  

Полека со курот се спуштив во тој прекрасен издув.

Тетка Љубица ечеше како ранета лавица.

Го напикав во неа до крај.

Чувствував како и се тресат колената.

– Дали боли? – Ја прашав,…

Ми рече дека не ја боли и дека едноставно можам да продолжам, затоа што сака да се сеќава на секој момент од овој таканаречен „настан“.

Ја удрив силно.

Мислев сега дека со курот ќе ја преполовам, ама тоа е веќе во доменот на научната фантастика.

Старата мајка беше толку многу жилава, таа не се распадна толку лесно како нејзината ќерка Весна.

Досега на Весна неколку пати и ги раскрвавив и пичката и задникот, но старата мајка беше друга приказна.

Овој шупак беше невозможно да се скрши, да се раскрвави.

Совршено го примаше мојот кур од било кој агол на моето влегување и набивање.

Беше совршена ебачица.

Притоа, таа стручно со аналните мускули го обработуваше мојот кур и на момент ме донесе на лудило, здивував и рипав во неа како жежок оган да имам во стомакот, утробата. Да ова БЕШЕ НАСТАН.

–  Еве ќе шприцам – реков и тетка Љубица набрзина се сврте и го зеде во уста.

Ме фати за задникот и почна само да мрмори.

Ѝ протресов литар сперма во устата.

Го држеше во уста додека не спадна.

Потоа седнав до неа и замолчев.

Таа се расплака.

Ја прашав што е проблемот.

Таа се насмеа и ме прегрна.

–  Нема проблем Љупчо, се е во ред!

Тогаш сфатив дека тетка Љубица има се што ми треба и дека воопшто не се штеди.

Ѝ возвратив на прегратката и и реков дека ова ќе се повтори, кога таа веќе е тука, при рака и во семејството.

Штета ќе биде, да барам нешто друго наоколу.

Стана и занесно ги облече гаќичките и го среди градникот. Се насмевна, кимна со главата и ме праша – Може ли сега да се напиеме по едно кафенце?   

 

 

 

 

 

556 Прегледи

Заинтересираните правни и физички лица може да не контактираат на [email protected] , со барање за договор за закупување на рекламен простор на страната: