28/09/2023
SKOPJE

Вечер на Водно,..

Секогаш пазарев во истиот маркет кој беше голем и снабден.
Oд неодамна во месарата имаше нова девојка која секогаш беше мошне љубезна и насмеана, а јас секогаши возвраќав со насмевка и по некоја шега.
Се мислев дали е ова само отвореност меѓу двајца луѓе или пак некој флерт.
Но, што и да беше, ми пријаше и секогаш навраќав да земам некој сувомеснат производ од кај неа.
Но, овој пат се отвори шанса, додека го сечеше свинскиот врат на машината, нејзината повозрасна колешка се фалеше на друга колешка колку убави фармерки си купила на што таа додаде: – Ауу колку секси ти стојат.
Во тој момент ме погледна и благопријатно ми се насмевна на што јас одма возвратив: – да секси, ама и ти си, таа е веќе во одминати години. Таа се насмевна срамежливо и рече: – Ти благодарам.
– Нема на што – и возвратив јас, – само ја кажувам вистината.
– Хаха па добро, дали треба уште нешто? – додаде таа.
– Да, твојот број – се насмевнав јас.
– Зошто  да не –  ми рече и ми го запиша на хартијата од вратот.
И се заблагодарив и се разделивме со насмевка, набрзина заминав на каса и по пат го меморирав нејзиниот број.
Кога влегов во автомобилот отворив вибер да видам дали ја има за да и пишам.
— Ти благодарам на бројот.
– Мислев никогаш нема да ми го побараш.
– Хахах чекав погоден момент.
– Така ли, па ете се случи.
– Да, да, благодарение на фармерките.
– Хахах, интересна ситуација.
Пишувавме веќе 15 минути, времето леташе, а јас сеуште седев во автомобилот на паркингот пред маркетот.
– Кога завршуваш? – ја прашав.
– Во 20 часот – возврати, а веќе беше 19:30.
– Веќе си при крај, сакаш ли да те причекам па да одиме на кафе.
– Може.
– Супер, имам уште да одам до едно место да земам нешто и во 20:10 сум овде.
Според договореното дојдов навреме, таа влезе во автомобилот.
Носеше хеланки и блузон кој беше над задникот, а имаше прекрасно тртлесто газенце.
Беше висока околу 175 со долга, црна коса и црн тен, симпатично лице и атлетски градено тело со нормални гради, со еден збор беше многу секси.
И предложив да одиме на Водно, да земеме пиво и да муабетиме гледајќи го Скопје.
Отидовме и почнавме да муабетиме и да пиеме пиво.
Од како го испи пивото се опушти максимално, а јас во еден момент тргнав кон неа и ја бакнав страствено.
Почнавме да се бакнуваме страствено и да се галиме.
И предложив да излеземе надвор, беше есен ама сеуште беше пријатно времето.
Од како излеговме,  пак почнавме да се љубиме, а јас почнав да ги пуштам моите раце насекаде по нејзиното тело минувајќи низ него, но најмногу на газето.
Во еден момент и ги спуштив хеланките надолу зедно со гаќичките и ја пуштив мојата рака кон нејзиното меѓуножје,  беше премногу влажна, ја кренав и ја ставив на автомобилот и го ставив цел длабоко во неа.
Додека влегував во неа таа нежно воздивнуваше, а кога почнав да ја забивам со силно темпо, силно викаше со сјај во очите.
Во еден момент почна да се грчи и силно да ја стега  вагината и да свршува, јас се возбудлив и за малку ќе свршев во неа.
Го извадив и почнав да го галам за да свршам на нејзинот стомак.
– Ќе свршиш ли? – ме праша.
-Да, готов сум.
– Чекај, сакам да ми истуриш врела сперма во мојата уста, сакам да те вкусам.
Клекна и се намести, земајќи го во уста и нежно лижејќи го и шмукајќи го на што јас не можев да одолеам и се испразнив во неа, а таа проголта се и задоволно се насмевна.
АВТОР НА ТЕКСТОТ: “Самсон“ 
310 Прегледи

Слични Содржини

Заинтересираните правни и физички лица може да не контактираат на [email protected] , со барање за договор за закупување на рекламен простор на страната: