14/04/2024
SKOPJE

Вдовица,…

Мојата комшивка Дана има две ќерки и живееме на ист спрат.

Без маж е веќе неколку години, вдовица.

Работи како професор, се посвети на ќерките, кои сега се на факултет.

Петнаесет години сме комшии и секогаш го пиевме заедно утринското кафе. 

Јас имам добра жена о прекрасни деца.

Декември е многу ладен месец. 

Жена ми отиде кај нејзините во друг град. 

Седам кај комшивката Дана пијам кафе, донесе и колачи.

Во станот е топло таа нервозно ги менува каналите. 

Кога ќе наиде на голотија неспретно ги менува програмите.

Разговараме за децата. -Лесно и е на твојата Маца кога те има тебе, јас сама ги подигам ќерките, се запоставив, секогаш сум или сама или со вас.

Почнав да ја тешам дека треба да најде некој кој ќе и даде внимание.

-Машка рака ме нема допрено веке повеќе од три години да станам курва несакам ни заради себе ни заради ќерките, – ми рече.

Ја помилував со раката преку фустанот од колкот до коленото… -Што ќе рече твојата Маца ?

-Ништо, само однесувај се како до сега.

Во таква атмосфера створена за добри ебачиња ја повлеков Дана и под фустанот и го фатив газот со рацете.

На 45 години Дана изгледаше прекрасно, имаше големи гради, убаво газе.

Јас имав 50 години и бев во добра кондиција.

Сопругата која беше доста помлада од мене ја имав изневерено со неколку студентки, кои беа подстанари во нашиот влез.

Дана не се противеше и почна да ме бакнува со страст.

Се изненадив од неа.

Отидовме до брачниот кревет и за минута бевме голи и двајцата.

Почнав да ја галам, а таа ми го фати курот и ми го лижеше.

Беше незаситна.

-Неможам да издржам повеќе, ебиме ќе полудам, ахххх ебиме јако.

Ги сменивме сите пози, а на крај таа седна, се наби на мојот кур, ја стискав по газот и ги месев цицките, а таа вриштеше, се тресеше од задоволство.

Врескаше толку гласно што морав да и ја ставам раката на уста да не слушаат комшиите.

Свршивме во исто време, презадоволен ја оставив Дана на креветот и си отидов со гребаници по грбот од нејзините нокти.

Ова го практикувавме секогаш кога жена ми не беше дома.   

 

 

 

542 Прегледи

Слични Содржини

Заинтересираните правни и физички лица може да не контактираат на [email protected] , со барање за договор за закупување на рекламен простор на страната: