10/12/2023
SKOPJE

Свингерите,…

Со жена ми Тина стапивме во брак веднаш по нашето средно образование.

Двајцата немавме некое големо сексуално искуство.

По неколку години поминати во брак, започнавме да зборуваме за свингерите.

Тина и јас бевме подготвени да го измениме нашиот сексуален живот.

На работа една колешка ми се понуди да ми помогне во нашата мисија.

Таа ми донесе неколку свингерски публикации за да и ги покажам на Тина и да одбереме некое такво друштво.

Подоцна мојата колешка Бети ми побара да и донесам неколку фотографии од Тина.

Јас ја фотографирав во неколку секси фустани, направив неколку слики каде што беше гола и мора да кажам дека фотографиите беа доста секси.

Ги однесов на работа и и ги покажав на Бети.

Нејзиниот коментар беше дека Тина е прекрасно парче и многу ми е љубоморна што ебам толку убава кучка.

На ова додаде дека за брзо време се надева дека тројцата многу добро ќе се забавуваме.

Една вечер Бети и се јави на Тина.

По долгиот разговор Тина посака што побрзо да отидеме на некоја свингерска забава.

Јас направив контакт со свингерскиот клуб што беше најблиску до нас и следниот викенд заминавме на нивната забава.

Тина беше изненадена од љубезноста со која не пречекаа на забавата.

Разговаравме со повеќе парови, но еден постар пар изрази голема желба подобро да се запознаеме.

Нивните имиња беа Ристе и Лиле.

Отидовме во една од собите во куќата.   

Од самата помисла што ќе правиме, мојот кур беше во полна ерекција.

Не губевме многу време во разговор, јас се соблеков, а Лиле веднаш ми се придружи. Ристе веќе и ја лижеше пичката на Тина.

Додека си игравме со Лиле, можев да видам како Ристе ја полнеше устата на Тина со неговиот огромен кур.

Конечно Ристе ја напучи Тина и започна да ја ебе.

Јас и Лиле завршивме со нашата игра и почнав да ја гледам Тина.

Многу ме возбудуваше глетката како некој друг маж ја ебе мојата жена.

Лиле ме погледна и ме праша дали уживам во глетката.

Кога и одговорив дека уживам да ја гледам Тина како се ебе со друг маж, таа клекна пред мене и почна да го пуши мојот кур.

Тина за ова време испушташе прекрасни звуци и го тераше Ристе посилно да ја ебе. Тој го направи тоа и за брзо време ја наполни нејзината пичка.   

Кога Ристе го извади курот од пичката на Тина, можев да видам како неговата сперма извира од пичката на жена ми.

Лиле ми рече да одам до Тина и да и кажам колку убава била глетката додека се ебела со друг и потоа јас да ја изебам.

Тоа и го направив, откако и го кажав тоа на Тина го напикав мојот кур во нејзината сочна пичка .

Курот се лизна со голема леснотија, а пичката и беше топла.

Уживав да ја ебам додека се уште во нејзината пичка беше спермата на Ристе.

Ристе и Лиле ја напуштија собата додека јас и Тина се облекувавме.

Кога се вративме на забавата тие веќе си заминале.

Разменивме телефони со повеќе парови со цел подобро да се запознаеме во иднина.

Кога се враќавме кон нашиот дом Тина ме праша дали може следниот пат кога ќе одиме на забава да се забавуваме одделно.

Јас не гледав некој проблем во тоа и се согласив со нејзиното барање и ……., 

554 Прегледи

Слични Содржини

Заинтересираните правни и физички лица може да не контактираат на [email protected] , со барање за договор за закупување на рекламен простор на страната: