28/09/2023
SKOPJE

Плажа,..

Се разбудив во 6:30 часот.
Секогаш станував рано освен ако не заглавев ноќта до доцна што ретко се случуваше.
Се спремив, направив тост, го изедов, па едно јако кафе испив и се спремив за на плажа.
Рутина ми беше да одам рано на плажа додека нема никој и на раат да пливам и да уживам во тишината и езерото, пробувајќи да се опуштам и да ја доживеам таа убавина. 
Веќе беше 7:30 кога излегов.
Станот ми беше во близина на автобуската станица што значи имав 15 минути возење до плажата.
На излезот од градот секогаш имаше млади што стопираат за накај плажите, но тоа се случуваше после 11часот.
Кога ги здогледав двете девојки малку се зачудив, но застанав.
– Добро утро, на каде одите? – ги прашав.
– Накај плажа – со насмевка одговорија тие.
– Ајде влегувајте, јас одам на една дива плажа после Градиште, нема никој таму, поготово ова време.
– Еј супер, сакаме и ние да дојдеме, може ли? Ќе ти сметаме ли ако дојдеме? – со насмевка прашаа.
– Секако дека не, убаво друштво ќе ми прија – се насмевнав јас.
Имаа по 25 год, беа со средна висина и витка става, едната со средно големи гради, а другата со нормални.
Беа облечени во бикини, а долу кратки пантолончиња.
– Да бидеме искрени, ние баравме таква плажа, но не знаевме каде има, па затоа одиме вака рано додека нема никој да се сончаме.
Ние сме нудисти – додадоа.
– Убаво, ваму нема никој и ќе може да си уживате.
Додека се возевме, се запознаваме,  од кај сме, кои сме, што правиме и цело време имаше шала и смеа.
Со еден збор како да се знаевме одамна, си течеше разговорот.
Кога стигнавме, беа воодушевени од местото, плажата беше мала и песочна некои 100 метри … баш интимно место. Имаше само една патека за спуштање и веднаш можеше да се забележи дали некој доаѓа, а одозгора можеше да се видат само силуети бидејќи пристапот беше висок.
Јована и Вики веднаш се раскомотија и се соблекоа како од мајка родени.
Јас прво ја соблеков маичката па додека го постирав пешкирот ѕиркав дали ќе се соблечат.
Кога ги видов дека се голи веднаш ми се дигна курот, малку ми беше срам да се соблечам,  но се пресрамив и ги соблеков шорцевите.
Наеднаш слушнав: – Ооо браво, браво,  значи дека глетката ти се допаѓа – рече Јована.
Не успеав да одговорам, кога Вики одма дофрли: – Богами и нас ни се допаѓа глетката – и почнаа да се смешкаат.
– Ќе ме усрамите – се насмевнав.
– Не би рекла – рече Јована, – туку ајде да се намачкаме со крема за сончање, гледам дека сите сме бели,  а сонцето почнува да пече.
Јас ќе ја мачкам Вики, ти ќе ме мачкаш мене, а потоа Вики тебе. 
Додека ја мачкав Јована нежно и на места со малку повеке сензитивност, таа почна да воздивнува.
Не ја закачав многу, но сакав да и ги галам ергените зони за да се навлажни јако.
Вики го забележа тоа и почна да се смешка.
– Сакам и мене да ме намачкаш,  Јована пропушти многу, ке изгорам –  се насмевна Вики.
Сакаше да ги почуствува моите раце на нејзиното голо тело.
Додека ја мачкав почна да воздивнува и нежно да се мрда со газето, знаев дека е многу напалена.
Истурив крема на газето и нежно почнав да ја размачкувам полека спуштајќи се по препоните кон внатрешниот дел на нозете.
Во еден момент се најдов во нејзиното меѓуножје со мојата рака, а таму беше многу влажно и врело.
Почна да воздивнува јако и само рече : – Не застанувај. 
За тоа време Јована веќе нежно ја мазеше својата врела и влажна пичка и чекаше да го превземам јас првиот чекор. Откако Вики рече да не прекинувам, стана и ми се приближи,  ме бакна страствено и клекна под мене ставајќи го цел во својата уста.
Ах, колку добро го лижеше, во секоја секунда знаеше што прави, а јас се возбудив многу и се нурнав со мојот јазик во меѓуножјето на Вики.
Додеака со сласт ја лижев ми дојде убава идеа на ум и им реков да се преместиме.
Јас легнав на грб, а Вики ја качив на моето лице, додека Јована остана долу да го цица.
Сакав да можам да ја лижам убаво Вики и да ме излигави целиот,  размачкувајки ме по целото лице.
Во еден момент, како го пикав мојот јазик во Вики, таа почна да се грчи и да стенка и знаев дека ќе сврши.
На тоа се возбудив многу и јас почнав да истурам силен млаз во устата на Јована.
Во тоа време сврши и Јована, бидејќи додека ми го пушеше,  со рацете се галеше сама, да се договаравме немаше да свршиме сите во ист момент.
Легнавме еден до друг испреплетени и не зборувавме ништо околу 10 минути. 
To be continued …  
АВТОР НА ТЕКСТОТ:“Самсон“ 
302 Прегледи

Слични Содржини

Заинтересираните правни и физички лица може да не контактираат на [email protected] , со барање за договор за закупување на рекламен простор на страната: