14/04/2024
SKOPJE

МИЛФ – оргазмично попладне,…

Беше жеско лето. 
Во мене како и во многу млади машки умови, се разбуди фантазија за секс со повозрасна жена.
Неможејќи да ја отргнам таа мисла од главата, иако бев во долга врска, сеуште ме возбудуваше дека и да правам некој чекор со некоја тетка (МИЛФ) тоа мора да биде тајно. 
Имајќи еден таен профил на социјалните мрежи, се пуштив во напад и една повозрасна жена ми возврати. 
Правевме муабет неколку дена, таа беше осамена, недопрена и незадоволна од сексот во долгиот брак. 
По некое време почнавме и да се слушаме и и пратив видео од мојот кур и неколку слики. 
Таа искрено полуде и одма сакаше средба. 
Како што кажав погоре, беше лето, топло време, па и време на одмори, таа живееше во стан со децата и сопругот.
Се отвори можност, тој беше на работа, децата на одмор, а тетка Марина беше дома сама и сакаше да се ебеме. 
Водејќи се од фактот, дека не знае кој доаѓа, ме гледаше од прозор додека бев околу зградата, дали сум тој од сликите што и ги испраќав. 
Откако се увери, влегов кај нејзе, таа беше облечена во црн фустан и штикли, имаше црна виткана коса и беше многу добро нашминкана.    
Седевме во дневната, беше до мене ги прекрсти нозете и самата го крена фустанот, имаше црни чорапи и халтери, кои ми ги покажа и се нафрлив одма ја бакнував по вратот, со прстите нежно преку тангата и ја допрев пичката .
Додека и ја допирав пичката стенкаше баш на моето уво и ми го дигна курот.
Почна да ме фаќа по ……. и сакаше одма да го пуши, одвај дочека да го фати и да го стави во уста.
Го соблече фустанот, јас бев веќе гол, таа остана по тангата и халтерите и беше на колена, ми го лапна дур седев на петтоседот во нивната дневна соба.
Го фати со двете раце и ми рече ова ми требаше.
Го пушеше многу добро, бев толку возбуден, што ќе ми дојдеше да свршам, затоа и реков дека е доста и да стане. Пробав да станам, таа ме турна на креветот и седна врз курот, ја намести влажната пичка и толку добро седнуваше врз него што почна убаво да стенка, ја фатив за гзот и почнав да ја шлапам, таа забрза, па почнав да и ги лижам брадавиците и да и ги стискам цицките.
Стана полека ме зема за рака и отидовме во трпезаријата, – “дојди“  ми рече, се натрти , потпирајќе се на масата, и ми рече – “еби ме силно“ сега поткачена на штикли, јас стоејќи го ставив веќе влажниот кур во нејзината тесна влажна пичка и почнав да ја ебам и тегнам за коса , таа го обожаваше тоа, го убрзав темпото,  таа се трудеше да не вриска, поради комшиите,  па стенкаше, стенкаше, и викаше – “еби ме, еби ме, така, така“ јас цело време убрзував, таа сврши три пати и кога осетив дека ќе прскам, го извадив, таа клекна на колена и рече прскај ме по лице, излета силен млаз на топла сперма,  ја испрскав по лицето, очите, имаше и на витканата коса, и целата покриена од сперма го лапна курот, мене ми дојде ептен убаво и воздивнав.
Беше навистина добро и во право се тие, кои рекле дека повозрасните жени се пострашни, повозбудливи и напалени по сексот. 
Ова беше само едно оргазмично попладне, кое беше остварување на фантазијата.   
АВТОР НА ТЕКСТОТ: “ Крис Греј“ 
426 Прегледи

Слични Содржини

Заинтересираните правни и физички лица може да не контактираат на [email protected] , со барање за договор за закупување на рекламен простор на страната: