04/02/2023
SKOPJE

Мекици,…

Пред Новогодишна забава

Беше петок навечер, една од оние зимски вечери кој иако со неколку степени под нулата не беа сиви како небото над Скопје и минуваа во пред новогодишна еуфорија, вечер во која мојата работна организација имаше закажана пред Новогодишна забава во вид на вечера и дружење на вработените.

Подмрзнатите улици на градот беа предупредување за мене да внимавам посебно на алкохолот како не би се случило ништо несакано на само некој ден пред Новата година.

Во хотелскиот ресторан дојдов спонтано без да се договарам со некој посебно како што е тоа најчесто случај и келнерот ме допрати до маса на која веќе седеше една прекрасна млада дама на свои 35 години, во елегантен црн фустан со изразено деколте кое ги истакнуваше прекрасните женски гради.

Работеше во друг сектор на компанијата, па ретко имав прилика да ја видам, а да се дружам со неа уште помалку.

Фустанот совршено прилегаше на нејзиното тело кое како вретено се издигаше од столот на кој седеше.

Не бев имун на нејзината грациозност, на нејзината насмевка и прекрасните очи чиј поглед ме грееше повеќе него системот за затоплување во салата на ресторанот.

Нејзиниот дискретен парфем се ширеше наоколу заедно со нејзините феромони кој моите сексуални рецептори непогрешливо ги регистрираа и сето тоа заедно со чашата црно вино ме опиваше толку силно и ме телепортираше во некоја друга димензија, како да не бев во таа зачадена просторија каде се виеја ора, се испиваше евтин алкохол од пакетот на „неограниченото пиење“ само да не оди јабана.

Во таа општа галама, скокање, рипање и трескање од земја со тешки земјоделски шлагери, кој полека добиваа комитско-патриотска нота, небаре си на некој изборен митинг, нежно го почувствував нејзиното колено како се допира на моето.

Нејзините случајни допири веќе немаа нота на случајност туку стана јасно дека нешто се случува.

Нарача и трета чаша жесток алкохол кој уште толку ја разнежи и ја претвараше од крајно пристојна и воздржана дама, примерна мајка, домаќинка и сопруга во нешто друго, сосема друго.

Од очите и светеше сјај и низ тие прозорци на душата точно гледав како длабоко внатре се крие сексуален предатор, желен за страст.

Почна и мене крвта да ми зоврива, и плашејки се од тоа да не ја поминам границата, прилично рано станав да си одам.

Тргнувајќи кон излезот, поитав од гардеробата да си го земам моето палто.

Од екот на музиката која повеќе наликуваше на некаков пискот кој измачува уши не забележав дека некој ме следел во чекор.

Се завртев и ја видов нејзе, мојата од тогаш омилена колешка која со својот одмерен чекор и сета своја грациозност ме стаписа на момент.   

  • Си заминуваш? – ме праша со мирен тивок глас
  • Да, доста беше, идам да одморам дома зашто утре ме чека напорен ден.
  • Може ли со тебе до некаде, да не викам такси?
  • Може, секако – и одговорив
  • Ти благодарам рече и седна до мене во мојата кола.

Многу брзо нејзиното колено, речиси сосема намерно ја допре мојата рака која беше на менувачот и истата инстиктивно заврши на нејзиното голо колено.

Полека тргнав нагоре да и го погалам ноџето, а тоа како да беше знак таа да се завали во седиштето и еротски да ги подрашири ногите, на начин како да сакаше да ми го покаже патот каде да ми се движи дланката.

Бев избезумен.

Заборавив кој сум, што сум, дури каде возам, буквално не знаев каде возам и зашто во тој правец.

Многу брзо завршивме на автопат а мојата рака се најде кај нејзе меѓу нозе.

Дури ни нејзините секси гаќички не беа во можност да ја сокријат нејзината влага.

Бев силно возбуден, а мојата машкост толку затегната што буквално ќе прснеше патентот и панталоните под неговиот притисок.

Гледајќи дека теснотијата на пантоланите почна да ме измачува зема со свои раце нежно ме раскопча и ослободи од каишот, а ластикот од моите гаќи кој беше на пола машкост го симна ниско под моите тестиси без да ми смета.

Сеуште возев и не застанував, затоа што е автопат и немав каде да застанам.

Се наведна над мене и брзо го лапна главчето кое беше топлку набрекнато што едвај застана во нејзиното мало и прекрасно усте.

Почна толку убаво орално да ме задоволува што морници ми минуваа низ цело тело, од нозе до темето на главата.

Едвај дочекав исклучување и речиси моментално скршнав од локалниот пат на место каде што можев да паркирам.

Многу брзо го подигнав нејзиниот фустан над нејзината половина и го ослободив патот кон нејзиното меѓуножје, потргнувајќи ја нејзината танга на страна.

Моите прсти почнаа да ја допират по клиторисот а влагата која извираше од неа и мирисот на вагиналните сокови ме опиваа повеќе него самото вино, и речиси без размислување со врвот на средниот прст притиснав на влезот од нејзината вагина која речиси без отпор го проголта цел внатре.

Ме полудуваше. Ме полудуваше со секое движење на јазикот и нејзините волшебни усни и умешни раце.

Ми минуваа мисли секакви низ глава, па и онакви во стилот „блазе си му на овој нејзин маж“.

Се подигна и ме бакна страсно, нејзиниот јазик заврши длабоко во мојата уста и речиси инстиктивно го почувствував вкусот на сопствениот уд.

Прерипа меѓу седиштата и заврши на моето задно седиште.

Тивко рече само – дојди.

Многу брзо завршивме голи на моето задно седиште.

Светлината од месечината се преливаше по нејзината прекрасна затегната кожа.

Се надви над мене ме опчекори и полека го намести главучот од мојот здивен уд на влезот на нејзината тесна вагина.

Иако влажна, тешко го примаше, сантим по сантим додека не ги смести сите 20 длабоко во себе.

Нејзините преубави и цврсти гради сами се наместија пред мене и во страст лудо ги бакнував, вртев со врвот на јазикот околу нејзините набрекнати брадавици пред силно да ги залапам и смукнам како новороденче.

Бев телепортиран во некоја друга димензија, без време и простор.

Таа скромна и нежна дама, сопруга и мајка, јаваше диво врз мене како да е на родео.

Низ заби простенка како не е ебена многу од дамна, зашто мажот бил импотентен и ретко имале секс.

Брзо осетив наплив на страст, похота, ме претвори во предатор кој ја ждереше својата жртва.

Буквално ја зграбив силно за нејзините преубави газиња и ја навлекував на мене до крај, како да не сакав да ја испуштам од раце.

Не сакаше ни таа да биде испуштена.

Стенкаше и се извиваше над мене, со левата рака ми плетеше прсти во косата и ме разбушави целосно, ме бакнуваше страсно, а со десната проверуваше дали мадињата се запнати до крај.

Одеднаш почувствував како почнува да свршува, а тоа ме напали силно и почна оргазмот и мене да ме освојува.  

  • Готов сум молим те стани да не направиме беља – реков низ заби
  • Нее, остави ме, дај ми го сега, неможам да станам
  • Свршувам те молам стани    

Во цел занес не ме слушаше што и зборам.

Почнаа да свршува, се наби до крај на мене трлајќи го својот клиторис од мене и во ист момент река семе еруптира од мене и заврши длабоко во нејзе.

Мојот уд продолжи да пулсира додека не ја исфрли и последната капка длабоко во неа.

Така споени и гушнати останавме уште долго да се бакнуваме и гушкаме.

Беше тоа мојата најубава Новогодишна забава која ќе ја памтам цел живот.

Одејќи накај дома ми кажа кусо само дека можела да настине, не од тоа што бевме испотени туку од семето кое се цедеше од неа и ги влажнеше нејзините гаќички.

Брзо потоа дознав дека е бремена, а девет месеци, покасно, нејзиниот среќен сопруг ни донесе мекици и сирење да прославиме сите заедно за неговата новородена ќерка.  

 Автор на текст: “ Night rider “

 

 

 

332 Прегледи

Слични Содржини

Заинтересираните правни и физички лица може да не контактираат на [email protected] , со барање за договор за закупување на рекламен простор на страната: