08/02/2023
SKOPJE

Еротска фикција – Играчки

Ани сметаше дека Даниел може да се исплаши од нејзината колекција на секс играчки.

Колекцијата играчки беше малку преголема, но таа не можеше да им одолее.

Во гардеробата имаше изобилство од опрема: дилда, вибратори, манжетни, камшици, приклучоци, монистра и разни други необичности – како на пример специјален пар на вибрирачки електрични прстилки за брадавици. Дилдите имаа многубројни форми и големини, кои се движеа од долгото стапало Црна карпа до малата пурпурна Кипер. Многу се гордееше со вибраторите, кои беа така добро избрани, соодветни за различни сценарија, во зависност од силата на вибрациите што и беа потребни.

Значи, кога ја разголи по нивното дванаесетто ебање – и таа, пак, немаше свршено, тој фрли фрустриран поглед кон нејзината гардероба, верувајќи дека можеби играчките ќе помогнат за таа да доживее оргазам.

“Дали ти?” Ја запраша Даниел задишен, потпрен со едната рака на нејзиниот стомак, а со другата на неговото омекнато вратило. Тој се втурна кон неа со надежна насмевка, а Ани почувствува ново палење и наплив, менувајќи ја бојата на лицето што ја заработи од неколкучасовното ебење со своето ново момче.

„Па“, рече таа, „не баш“.

„Проклето“. Даниел се спротивстави на неа. Тој беше сè што таа бараше за во своето креветче: неговиот мирис беше пријатен, очите му беа топли, а телото на пливачот ја натераа да се навлажни. Тој толку ја воодушевуваше што таа ментално почна да завива за оргазми што не можеше да ги има.

“Да. Некако чудно “, промрморе таа. Ани ги притисна усните на неговите, тој можеше да се бакнува, а нејзиното тело се тресеше.

“Кажи ми што да правам ?” Даниел со едната рака ја завитка во прегратка, а потоа со усните и го гризна вратот. „Сакам да се забавуваш како мене “.

„Оооо , се забавувам. Јас едноставно не сум… тука “.

Таа сакаше да вреска.
„Па, ајде да те однесам таму“. Даниел ја стегна посилно. „Навистина ми се допаѓаш, Ани. Официјално се одрекувам од моите оргазми сè додека ти не добиеш еден убав оргазам “.

Таа се смееше. Неговата смисла за хумор, во комбинација со неговата неверојатно слатка природа, беше втората работа што и ги насолзи очите, па затоа тие започнаа да се забавуваат, кратко потоа и да спијат заедно.

Но, сега помина еден месец, и таа знаеше дека Даниел е исклучително трпелив и дека тој сака таа да сврши. За него тоа не беше гордост туку само добра, грижлива работа за еден вистински маж.
Таа беше неговата девојка, а Тој беше нејзиниот човек.

И тој сакаше да ја задоволи.

„Сериозно. Кажи ми што можам да направам за ти да имаш оргазам ? “. Повторно ја бакна. “Било што. Дали сакаш да облечам костум? Да танцувам наоколу? Кажо ми за тебе што може да направам? “

Ани не можеше да ја запре смеата, но кога Даниел повторно се преврте врз неа и ја поттурна својата полу-ерекција во должина кон неа, таа нагло запре да се смее.

„Нешто“, повтори тој. “Кажи ми.”

“Добро.” Ани зеде здив. Вистинските мажи умеат и знаат како да ракуваат со НЕЈЗИНИТЕ играчки. Неколкумина мажи избегаа кога ја шпионираа нејзината колекција која не беше дури ни половина од големината што ја имаше сега – едноставно тие не беа вистински мажи.

“Нели,….“

„Навистина се надевам дека ова нема да те избрка од мене“.

„Ништо“, прошепоти тој. Тој повторно влезе во неа и таа почна да стенка.

„Во мојата гардероба има една кутија … играчки“.

Таа се загледа во неговото лице, чекајќи да ја види неговата реакција, неговата одвратност, неговиот презир, неговиот ужас.

Но, немаше никаква реакција на неговото лице.

„За тие играчки порано не ми кажа, зошто ,…..? “

„Ги има многу“, избувна таа. „Мислам дека може да те исплашат “.

Даниел ја напипка карлицата за да воспостави цврст контакт со неа, станувајќи свесен за топлината на нејзината пичка. Сакаше таа да го прими, да го почувствува како тој страсно ја јава, повторно и повторно, но знаеше дека во овој момент ќе им треба и дополнителна стимулација – рака. Нејзиниот мозок беше преоптоварен од мислите за тоа дека ги користи играчките за да може да сврши, и таа состојба ја ставаше на работ на крикот да ги бара за помош.

„Нема да ме заплашат, не ме плашат неколку мали играчки “.

Таа воздивна. Тие не беа малку и дефинитивно не беа неколку.

„Добро“, рече таа. Нејзиниот глас звучеше кротко во нејзините уши.

Даниел ги спушти усните кон нејзините гради и го пренесе јазикот преку брадавиците. Таа се тресеше додека тие се зацврстуваа во неговата уста, и двете брадавици беа тврди од неговите бакнежи. Кога таа се задиша, тој почна да ја лиже со јазикот преку клучната коска и таа почна да се смее. „Се шегуваш? Реков сè за да те натерам да свршиш убава моја “.

И тогаш тој беше покрај нејзината гардероба, ја најде џиновската кутија со срамни работи што таа ја криеше од повеќето мажи со кои имала сексуални односи во последните години.

“Ова е тоа?” Тој ја извлече кутијата од зад нејзината планина со чевли, а потоа ја испушти на тепихот покрај креветот. Триејќи го челото, ги стави рацете на колковите. „Хм, леле. Ова е нешто импресивно “.

Ани го закопа лицето во перницата. „Јас сум многу засрамена“.

„Не биди“ Даниел ја игнорираше кутијата и клекне покрај креветот. Тој почна да ја скокотка. „ Драга, сакам и ти да се чувствуваш убаво и задоволно. Ти реков дека ми се допаѓаш. Сега, пред да го отворам ова… “, тој погледна назад кон кутијата,„ многу голема колекција на работи што ќе направат да се чувствуваш подобро, …Нешто што сакаш да го користам сега ? “

Ја сврте главата доволно за да го открие едното око. Изгледаше искрено, а неговата рака и го погали грбот. Таа мрмореше: „Изненади ме“. Тогаш срцето почна посилно да и чука во градите. Дали навистина најде човек кој играше со играчки како и таа?

„Искрено, возбуден сум што гледам што ти одбираш.“

Даниел се спушти покрај неа, очите му се проширија кога ја отвори кутијата, а Ани се воздржа од смеење додека од внатре влечеше играчка по играчка.

Зајакот, манжетните, топчињата, синиот сјаен приклучок за задник.

„Дали си ги користила сите овие играчки ?“ – праша тој, неговиот глас беше сериозен додека го спушташе розовото силиконско дилдо.

„Не“ Таа се стркала до работ на креветот, фаќајќи ја кутијата за да може да ги види работите во неа. Тој внимателно ја вадеше секоја играчка од џиновската кутија и ги поставуваше на подот, и додека ги распоредуваше во уреден ред, таа уште повеќе се возбудуваше.

Даниел ги фати стегите на брадавицата со двете раце „Овие?“ – праша тој, навалувајќи ја главата.

„Никогаш не се користени“.

“Имам идеја.” Тој се приближи до креветот, ги стави усните на нејзините, ја спушти раката по нејзиниот стомак и меѓу нејзините бутови. Тој ја задеваше со брзо истражување , а Ани стенкаше кога тој рече „Затвори ги очите и ќе изберам нешто“.

„И тогаш, ќе те ебам сè додека не ми викнеш, повторно и повторно, Што мислиш?”

„Затвори ги очите , добро?“

„Да“ Тој ползеше над неа и ја спушти својата тежина на нејзините бутови.

Можеше да го почувствува неговиот поглед над себе, а неговиот цврст петел ја разгневи нејзината пичка.

Даниел ја стави раката над нејзината тумба. Тој со прстите ги галеше нејзините исечени кадрици, а потоа барајќи го отворот тој рече „ Ани … веќе си влажна, натопена“. Тој почна да се грчи од возбуда и рече „Едвај чекам да видам што ќе се случи кога ќе ја користам твојата играчка врз тебе“.

Ани се грчеше.

Дали беше вибратор?

Дали тој избра дилдо?

„Или можеби играчки“.

Внатрешните sидови и се стегнаа. Приклучок?

Даниел го втурна прстот во неа и таа стенкаше. „ Душо, толку си влажна што можам да те ебам во моментов, но нема. Ништо нема да правам за мене додека ти не свршиш “. Тој се стркала и и го лижеше стомакот, трагајќи со јазикот надолу се додека тој не се задржа над нејзиниот клиторис, а Ани го стегна поцврсто меѓу своите нозе. Таа веќе сакаше да вреска, а бавните лизгања на неговиот прст додека тој дуваше врел воздух против нејзината тумба направија за нејзе најслатка тортура.

„Те молам“, прошепоти таа.

Но, Даниел го повлече прстот.

Пред таа да зборува, тој ја притисна мазната, заоблена глава на еден од нејзините стаклени дилдо врз неа. И додека Ани не беше сигурна со која играчка Даниел манипулира со неа, тој го прилагоди врвот од дилдото да се вклопи во нејзиниот отвор.

“Дали ти се допаѓа тоа?”

Таа кимна со главата. Тој го вметна подлабоко и таа веднаш го препозна – сината убавина од сафир, со гребени што се триеја по sидовите на нејзината пичка, тоа беше најубавиот чин.

Откако основата го исполни нејзиниот отвор, Даниел ја дркаше напред, назад сè додека не осети дека таа пополека доаѓа до крајот на своето задоволство.

„Повеќе“, молеше таа.

Даниел го повторуваше своето движење неколку пати. Секој пат кога ќе ја лизнеше стаклената шипка така што ќе ја ’треснеше силно во длабочините на нејзината пичка , а потоа ќе ја извлечеше скоро до крај.

Лицето на Ани се вкочани, а кога здивот и беше се подолг и подолг, Даниел почна да стенка.

„Уживам кога гледам како трепериш кога те ебавам со ова“, рече тој. „Би сакал да можеш да видиш колку си убава. Твоите гради се толку полни, а стомакот практично ти се крева со здивот. Дали знаеш дека ти се тресат бутовите? “

Да навистина, таа го стори тоа.
Повторно го заглави дилдото во неа, овој пат оставајќи го засадено.

„Сакам да те чувствувам“, прошепоти таа. Таа ги обожаваше своите играчки , но сакаше Даниел да биде во неа. Тој мораше да биде дел од ова.

Потоа тој вклучи еден од нејзините вибратори.

Додека тој го притискаше вибраторот во нејзиниот отвор, таа стенкаше.

Тој се потпре на колена за да се балансира, креветот се тресеше додека тој работеше на стаклото внатре во неа и го мавташе со зглобот, така што вибраторот директно го скокоткаше клиторисот.

„О Боже, се чувствува толку добро. Те молам, те молам “. Еби ме, Даниел“.

„Отвори ги очите“, рече тој.

„Те молам“, прошепоти таа.

Тој го извлече дилдото од пичката, откако го фрли настрана, тој почна да го лиже нејзиниот клиторис, со јазикот имаше кружни движења, напред , назад, лизгајќи до нејзиниот отвор. Таа се спротивстави на средбата со него, но Даниел продолжи да се задева, и со голема енергија го втурна јазикот во нејзината пичка за да ја дотера таа да почни да лелека.

„ Дали си спремна ?“ ја праша.

„Да!“ рече Таа.

Даниел тогаш се нафрли врз нејзе.

Тој потона подлабоко од дилдото, неговата величествена величина целосно ја исполни и таа испушти силен плач од своите усни. Тој се грчеше и удри во неа, продолжувајќи да го трие вибраторот над клиторисот.
Оргазмот што се појавуваше толку долго се приближуваше, тој длабоко сондираше во нејзе, а таа во еден бес се виткаше околу него..

„Се чувствувате толку добро!“ рече Ани со задишување.

Даниел со уште еден бакнеж на нејзините усни вовлече здив и повторно влезе во неа. „Сè уште не свршувам. Не сеуште. Ти прв.” Тој повторно се спушти, силно, и Ани сензационално ја фрли главата наназад и почна да вреска .

„Да!“ Нејзините бутови се тресеа додека тој се втурна во неа и Ани повеќе не можеше да гледа или слуша, а нејзиниот ум беше исполнет со интензитет што го донесоа жедните поттикнувања на Даниел. Таа стенкаше и се спротивстави на него, а тој побрзо го сврте вибраторот кон нејзиниот клиторис се додека не заплака: „О Боже да, да, да!“

Кога се грчеше, Даниел и возврати со вешто движење на слободната рака и ги фати колковите, а потоа и градите. Оргазмот Ани го доживеа како сладко чуство на јако торнадо кое пробиваше од нејзината внатрешност и стенкаше толку силно, што помисли дека ќе се огуши во сопствениот здив.
Даниел забави, а потоа се смести длабоко во неа додека нејзините мускули сè уште се грчеа околу него. Тој не го помрдна вибраторот и со насмевка зјапаше во неа.

„Ти уживаш“, рече тој.

Таа се кикотеше. “Исто и ти.”

Тој се префрли внатре во неа и таа скокна. „Сепак, не завршив со тебе“.

„Не?“ Ани ги стави рацете над образите, и двете беа жешки и трнеа во секоја минута кога престана да дише. Вибраторот наспроти клиторисот сè уште го чувствуваше толку добро, како и пулсирачкиот петел на Даниел во неа.

“Дефинитивно не.”Лесно и грубо се лизна внатре во нејзе и беше задишен додека се обидуваше да се воздржи. Кога повторно и го стави вибраторот, таа почувствува како се појавува нејзиниот втор оргазам и ја расплака додека се обидуваше повторно да го доживее. Даниел тогаш ја изгуби контролата, гризејќи ја за рамото додека го забрзуваше темпото во неа.

„ Анииии …“ офкаше тој и додека тој се движеше напред и назад, таа се тресеше и бран задоволство ги преплави и двајцата.

„О, Даниел!“

 

Тој стенкаше и ја чуствуваше нејзината возбуда. Ани ги закова рацете надолу по страните, чувствувајќи ги вибрациите од играчката сè до нејзиното јадро додека се тресеше, се повлекуваше и повторно се втурнуваше внатре во неа. Конечно тој ја исполни со едно гласно стенкање и Ани воздивна со движење покажувајќи дека нејзиното тело е целосно слабо. Даниел падна над неа и ги закопа усните во нејзината коса.

“Леле.” Меѓу нив, вибраторот продолжи да зуи. Малку се стркала настрана под агол и почна да се трие од колковите на двајцата. На лицето на Ани се рашири насмевка кога сфати што се случило.
„Тоа беше неверојатно“, рече таа.

Даниел се подигна, во лицето беше црвен, а дишењето му беше сè уште несигурно. Ја бакна во устата, образите, а потоа и на челото.

„Да, беше“, рече тој. Тој го исклучи вибраторот, а потоа го држеше пред неа. „Ова, сето тоа, беше прекрасно. Јас сум изненаден “.

Лежеа мирно неколку минути, Даниел го потпираше вибраторот на нејзините гради додека тој гледаше во нејзините очи.

“ Играчки, играчки, секс играчки,…..“ !!!

 

Непознат автор.

347 Прегледи

Слични Содржини

Заинтересираните правни и физички лица може да не контактираат на [email protected] , со барање за договор за закупување на рекламен простор на страната: