04/02/2023
SKOPJE

Да играме голф,…

Сандра работеше како келнерка во ресторан, каде што секој ден одев на ручек или вечера, а нејзините локни како магнет не привлекуваа, не само мене туку и другите мажи.

Имаше долга црна виткана коса, црни очи, кои како да му ветуваа на секое машко нешто повеке од порција шпагети или пица.

Мрдањето на нејзините колкови едноставно го матат паметот како чашка ракија или чаша домашно вино,по кое овој ресторант беше познат во целиот крај.

Кога ќе се наведнеше да ги собира празните чаши не можеш, а да не погледнеш во нејзиното деколте во нејзините цврсти и убаво обликувани гради.

Секојдневно уживав во истражувањето на нејзиното тело и се препуштав на фантазијата се подлабоко под нејзината облека…Ние на некој начин доволно се познававме бидејки секојдневно бев нејзин гостин и само требаше да го ублажам оној службен тон на нашиот разговор.

На мое големо изненадување, во петокот навечер кога имаше малку гости, додека ми ставаше чаша со вино, почна да ме прашува од каде сум, со кого живеам, па решив да не ја испуштам таа прилика.

Кога и кажав дека мојата фирма изработува голф терени, ми призна дека одсекогаш сакала да игра голф но тоа е за оние со длабоки џепови.

Тука ми се укажа прилика па и предложив да и го покажам теренот кој веке беше завршен.

Се договоривме за утредента пред ручек затоа што викендот и беше слободен, а и моите работници си одеа дома за викендите.

Се договоривме каде и во колку саат да се најдеме а јас како дете мало кое е нестрпливо да се раздени да види каков поклон добило за роденден не можев да заспијам цела ноќ.

Мислам дека цела ноќ ми беше дигнат како стап за голф.

Утрото беше прекрасно од далеку ја видов Сандра како чека на договореното.

Ме виде и она и дотрча до мојата кола и весело седна до мене.

Тоа утро изгледаше посебно секси, на себе имаше тесна маица која беше прилепена на нејзиното тело истакнувајки ги прекрасните гради, кои мамеа да ги фатиш мазиш грицкаш, а доле имаше кратки фармерки кои и беа убаво навлезени во нејзините бутини, стегнато газе кое просто те мамеше да некој го гали со часови.

Во колата зборуваше без престан како да се познававме цела вечност и тоа ми даваше потребна сигурност за моите намери.

Додека шетавме по теренот станував се понервозен од желба да и го покажам својот веке доста дигнат кур и да и ги објаснам правилата на игра, да уфрлам топче во нејзиниот терен.

Предложи да седнеме како да знаеше што се случува во мојата усијана глава.

Предложи да седнеме под едно дрво до едно од езерцата.    

 

Седнавме на тревата, а мојата безобразна рака веке не можеше да издржи па ја опфатив околу струкот па што биде нека биде.

Таа како и да не приметуваше постојано зборуваше па почнав да ја пипкам по грбот со едната рака а со другата по стомакот приближувајки се повеќе кон градите.

Престана да зборува почна да се тресе.

И ги завлеков рацете под маицата почнав да и ги стискам цврстите гради, се наведнав накај неа и ја дигнав маицата и почнав да и ги грицкам брадавичките.

Не можеше повеќе да издржи па легна на тревата и почна со раката да ми го милува курот кој веке сакаше да излезе од панталоните.

Мирисот на нејзината кожа ме возбудуваше се повеќе и повеќе па раката и ја ставив во пантолоните, се изненадив кога осетив дека нема гаќички, што значеше дека таа  веќе е спремна.

Малку ги рашири нозете и прстот и го ставив во влажното и врело пиче кое како едвај да чекаше да ја загризе мојата мамка…

Таа веќе беше опуштена и почна тивко да стенка, нејзиниот глас се повеќе ме возбудуваше, и ги соблеков пантолоните и ги раширив нозете и ја набив главата и го набив јазикот во пичето почнав да и ги грицкам усниците и клиторисот,таа почна се побрзо и погласно да стенка.

Ми ја притискаше главата како да сакаше да ја стави цела внатре.

Стана ми ги соблече панталоните и го стави мојот кур во уста.

Устата и беше влажна и топла што посакав да и ставам прсти во пичето, а таа не се опираше и со повеќе страст го лапаше го набиваше во уста, пробував да ја успорам и да ги продолжам моментите на уживање.

Го правеше сето тоа совршено, извади кондом од нејзините панталончиња спретно го навлече на мојот кур, после уште малку го пушеше и и го набив во пичето.

Застанав таа се тресеше и стенкаше.

Од време на време ќе го извадев и пак ќе и го набиев до крај во жешкото пиче, се слушааше звукот на лепливите јајца на нејзините бутови.

Почуствував дека сум на крај и тогаш го извадив од нејзиното пиче, пробав да и пријдам одпозади, а таа со задоволство прифати и потпирајќи се на колената и рацете нервозно чекаше да и го набијам.

Пробав да и го ставам полека ама таа наеднаш се тртгна назад и се наби на мојот кур до јајца.

Мислев дека ја отворив вратата на рајот и ја осетив неговата убавина.

Се воздржував да не свршам но топлите сокови во мојот кур потекоа.

И ги стискав колковите и го цедав нејзиното прекрасно газе додека таа со лицето се наби во тревата.

И го извадив од пичето легнав до неа на тревата, а таа го извади кондомот со рацете зема вода од езерото го изми и почна пак да го пуши, не можев да одолеам, почна пак да ми потскокнува во нејзината уста.

После тоа ја однесов дома, се среќававме секогаш кога таа беше слободна.

Тоа ми беше нешто најубаво што сум го доживеал… 

 

346 Прегледи

Слични Содржини

Заинтересираните правни и физички лица може да не контактираат на [email protected] , со барање за договор за закупување на рекламен простор на страната: